• м. Івано-Франківськ,
    Європейська площа 3
  • Пн-Пт: з 9:00 до 19:00
    Сб: з 10:00 до 16:00
  • +38(067) 252 8506

Лікуємо зуби уві сні

Дітям, які не йдуть на контакт  з дитячим лікарем-стоматологом  через страх перед стоматологічним втручанням та  у випадках, коли потрібно лікувати одномоментно декілька  хворих зубів, у маленьких  дітей віком до 3-х років, дітей з аутизмом, епілепсією, з  захворюванням ЦНС, у дітей із алергічною реакцією на місцеві анестетики або  з підвищеним блювотним рефлексом,  стоматологічна допомога може надаватись  з застосуванням медикаментозного сну,  який абсолютно безпечний для дитини.

Стоматологія “PRYZMA-IF” оснащена сучасною наркозно-дихальною апаратурою  і обладнанням.  Ми використовуємо тільки оригінальний препарат «Севоран» і  сертифіковані лікарські  препарати, які швидко виводяться з організму і не приносять шкоди пацієнтові. Лікування під наркозом призначається лише після консультації  із дитячим лікарем-стоматологом та лікарем-анестезіологом.

Для  стоматологічного лікування дитини під час медикаментозного сну  залучаються  щонайменше  чотири кваліфіковані  фахівці: лікар-анестезіолог, медсестра-анестезист, дитячий лікар-стоматолог і його асистент. Під час всього процесу лікарем-анестезіологом постійно контролюється стан організму дитини.

Ми приділяємо виняткову  увагу даному методу лікування зубів, і робимо все можливе для  забезпечення комфорту та максимальної безпеки наших маленьких пацієнтів.

Контакти