• м. Івано-Франківськ,
  Європейська площа 3
 • Пн-Пт: з 9:00 до 19:00
  Сб: з 10:00 до 16:00
 • +38(067) 252 8506

Ми створюємокомфортні і безпечніумови лікування для дітей

лікування-уві-сні

Лікування зубів уві сні

Дітям, які не йдуть на контакт  з дитячим лікарем-стоматологом  через страх перед стоматологічним втручанням та  у випадках, коли потрібно лікувати одномоментно декілька  хворих зубів, у маленьких  дітей віком до 3-х років, дітей з аутизмом, епілепсією, з  захворюванням ЦНС, у дітей із алергічною реакцією на місцеві анестетики або  з підвищеним блювотним рефлексом,  стоматологічна допомога може надаватись  з застосуванням медикаментозного сну,  який абсолютно безпечний для дитини.

Стоматологія “PRYZMA-IF” оснащена сучасною наркозно-дихальною апаратурою  і обладнанням.  Ми використовуємо тільки оригінальний препарат «Севоран» і  сертифіковані лікарські  препарати, які швидко виводяться з організму і не приносять шкоди пацієнтові. Лікування під наркозом призначається лише після консультації  із дитячим лікарем-стоматологом та лікарем-анестезіологом.

Для  стоматологічного лікування дитини під час медикаментозного сну  залучаються  щонайменше  чотири кваліфіковані  фахівці: лікар-анестезіолог, медсестра-анестезист, дитячий лікар-стоматолог і його асистент. Під час всього процесу лікарем-анестезіологом постійно контролюється стан організму дитини.

Ми приділяємо виняткову  увагу даному методу лікування зубів, і робимо все можливе для  забезпечення комфорту та максимальної безпеки наших маленьких пацієнтів.

Ортодонтична стоматологія

Дитяча ортодонтія займається виправленням у дітей неправильного прикусу, усуненням кривизни зубів і вирівнюванням зубного ряду. Оптимальний вік для першого відвідування ортодонта – 3 роки, а для початку  ортодонтичного лікування – 6-7 років, коли у дитини з’являються постійні зуби.  Відвідування лікаря-ортодонта на цих етапах дозволить вчасно діагностувати аномалії прикусу, щелеп і зубів, і запропонувати оптимальний план  лікування . Чим раніше почати ортодонтичне лікування у дітей, тим легше і швидше досягти необхідного  результату.

Ортодонтичне лікування зубів у дітей, яке проводиться в нашій стоматології, передбачає застосування лікарем як сучасних,  так і перевірених часом методів і технологій виправлення прикусу та корекції найрізноманітніших дефектів зубного ряду.

Для виправлення прикусу та вирівнювання зубів  у нас використовуються знімні та незнімні функціональні апарати, пластинки, брекет-системи різних виробників, а також прозорі капи.

Індивідуальний підхід до кожного малюка та висока якість роботи лікаря- ортодонта  в стоматології  “PRYZMA-IF” – це запорука здорових зубів і сяючої посмішки наших маленьких  пацієнтів.  Ми впевнені – здорову  усмішку необхідно формувати в дитячому віці!

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія

Як правило, молочні зуби у дітей випадають самі, в процесі природної зміни на постійні. Однак у  випадках, коли  дитині необхідно провести видалення   молочного  зуба  завжди  потрібна хірургічна допомога.

В стоматології  “PRYZMA-IF ми  проводимо наступні операції, що відносяться до  сфери  дитячої  хірургічної стоматології:

 • видалення молочних і постійних зубів;
 • лікування травм зубів;
 • пластику вуздечки язика, верхньої  і нижньої губи та інші.

Застосування  сучасних  методик лікування,  значний практичний досвід наших лікарів  забезпечує проведення хірургічних операцій  у  маленьких пацієнтів  без стресу  і болю, з мінімумом неприємних відчуттів.

В процесі  стоматологічного  лікування  ми завжди  намагаємося  знайти  підхід до кожної дитини і зробити так, щоб  наші маленькі відвідувачі   позбулися   страху перед стоматологічним втручанням.

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

У ранньому дитячому віці  травмування молочних  зубів  у дітей  часто приводить  до втрати естетики і функції зуба, а також в подальшому може спровокувати  патології  прикусу  та проблеми з вимовою. В таких  випадках в нашій стоматології  проводиться  відновлення  коронки молочного зуба  в частковому або повному обсязі. Це  дає   можливість  зберегти функцію і естетику зруйнованого  зуба,  продовжити термін його життя.

У випадках, коли молочний  зуб дуже сильно зруйнований і немає можливості провести естетичну реставрацію   ми використовуємо   спеціальну  дитячу коронку: металеву або метало-композитну. Коронка  підбирається індивідуально,  враховуючи  форму зуба і вік малюка.

В  нашій  стоматології   застосовуються сучасні методи лікування, використовуються  високоякісні   і  безпечні  матеріали  за допомогою яких можна досягнути  відмінного естетичного ефекту.

Відновивши  молочні  зуби,  ми забезпечимо гарну посмішку і  психологічний комфорт для дитини.

Діагностика і профілактика

Діагностика і профілактика

Профілактика захворювань зубів і ротової порожнини  у дітей направлена на попередження стоматологічних захворювань.  Зубний наліт, карієс, пульпіт, неправильний прикус – всіх цих зубних захворювань можна уникнути, якщо вчасно здійснювати профілактику. Регулярні візити до дитячого стоматолога  дозволяють вчасно виявити  стоматологічні захворювання та паталогіі  зубів  у дітей   і провести  своєчасне лікування.

Система роботи  дитячого  стоматолога  в наші стоматології  містить наступні етапи:

 • ретельний  огляд ротової порожнини;
 • детальна діагностика захворювань з використанням сучасних методів;
 • індивідуальний  підбір  методу  лікування;
 • вибір способів знеболення;
 • рекомендації щодо подальшої профілактики.

На підставі  діагностичної оцінки   стану дитячих зубів,  ми   запропонуємо  проведення ефективних процедур:

 • професійна чистка;
 • фторування;
 • герметизація фігур та інші.

Уважний  персонал та комфортні умови в стоматології  “PRYZMA-IF”,  які створені для дітей,   зроблять  відвідування  дитячого стоматолога  цікавим і корисним. Слідкуйте за зубками свого малюка і вчасно звертайтеся за допомогою до наших фахівців.

Лікування хвороб молочних зубів

Лікування хвороб молочних зубів

У дітей  захворювання ротової порожнини  поширені не менше ніж у дорослих.  Причинами патологічних процесів в порожнині рота, зазвичай, є невміла чистка зубів, любов до солодощів, дитячий страх перед стоматологічним втручанням, а також, в багатьох випадка, необізнаність батьків  про необхідність ранньої профілактики та санації у дитячого стоматолога.

Карієс і руйнування молочних зубів, пульпіт, поширення інфекції по кореневих каналах, періодонтит, стоматит  – це  основні хвороби, що створюють дискомфорт та неприємні відчуття у дитини, а тому вимагають своєчасного лікування.

В стоматології  “PRYZMA-IF  ми забезпечимо  проведення якісного стоматологічного лікування  всіх  дитячих зубних хвороб. Наша  команда володіє  передовими  і ефективними методиками лікування, у нас   використовується сучасне  обладнання  і  сертифіковані  матеріали  високої якості. З метою забезпечення комфорту і безпеки дитини під час лікування наші лікарі завжди  застосовують кофердам і  використовують  анестетики, які  містять в собі гіпоалергенні препарати, що зводять до мінімуму небажані алергічні реакції. Всі наші  лікувальні заходи завжди закінчуються успіхом і повним одужанням наших маленьких  пацієнтів.

Контакти