• м. Івано-Франківськ,
  Європейська площа 3
 • Пн-Пт: з 9:00 до 19:00
  Сб: з 10:00 до 16:00
 • +38(067) 252 8506

Брекети -зміни своє життя на краще

пародонтологія

Пародонтологія

Пародонтологія – це напрямок стоматології, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань ясен і пародонту (навколозубних тканин). Причиною виникнення захворювань пародонту часто є недотримання правил особистої гігієни, неповноцінне харчування, дефіцит вітамінів мінеральних речовин в їжі, тривалі запальні захворювання, куріння.

Найбільш поширеними захворюваннями, з якими звертаються до лікаря-пародонтолога, є:

 • гінгівіт – запалення крайової частини ясен;
 • пародонтит – запалення тканин пародонта (ясен, що оточують зуб тканин);
 • пародонтоз – дистрофічне захворювання  тканин пародонта, що приводить до структурних змін і в кінцевому рахунку до втрати здорових зубів.

В  нашій стоматології лікування запалення ясен зубів починається з ретельної діагностики. Лікар проводить огляд та опитування, після чого призначає додаткові методи оцінки стану тканин. Рентген-діагностика та оцінка довжини парадонотологічних кишень  за допомогою  парадонотологічного  зонда  дають змогу   визначити стадію хвороби і прийняти вірне рішення в подальшій тактиці лікування.

Можливості стоматології “PRYZMA-IF” дозволяють проводити ефективне лікування запалення ясен, тканин пародонту, а також пародонтозу. Прийом ведуть кваліфіковані фахівці  з багаторічним досвідом роботи, які нададуть нашим пацієнтам  спеціалізовану допомогу і проконсультують з питань захворювань порожнини рота.

Ортодонтична стоматологія

Ортодонтична стоматологія

Ортодонтична   стоматологія  – це цілий комплекс заходів, спрямованих на виправлення  прикусу зубів і їх положення, а також попередження виникнення зубощелепних аномалій.

В стоматології   “PRYZMA-IF” проводиться  ортодонтичне лікування зубів у дорослих і дітей, яке включає застосування лікарем-ортодонтом різних сучасних методів і технологій  для корекції найрізноманітніших дефектів зубного ряду. З врахуванням даних візуального  огляду, ортопантомограмми, розшифровки різних проекцій ТРГ, діагностичних гіпсових моделей, фотозйомки пацієнта  лікар-ортодонт визначає тактику ортодонтичного лікування. При необхідності  можуть залучатись  терапевт, хірург та  інші  фахівці .

Для виправлення прикусу та вирівнювання зубів  у нас використовують знімні та незмінні функціональні апарати, пластинки, вестибулярні  (керамічні, металеві,сапфірові,самолігатурні) та лінгвальні  брекети   систем різних виробників, а також прозорі капи.

Висококваліфіковані фахівці, новітні технології, сучасне устаткування – у нас є все, щоб зробити  посмішку наших пацієнтів  бездоганною.

Протезування

Протезування

Протезування зубів проводиться  для відновлення частково зруйнованих або повністю відсутніх зубів. Протезування   дозволяє відновити втрачені зуби  і запобігти  деформації зубного ряду, а також вирішити  інші  проблемні питання  ортопедичних захворювань, які можуть виникнути при відсутності одного або декількох зубів.

Кваліфікований персонал і сучасне устаткування дозволяє  в  стоматологіі  “PRYZMA-IF” проводити наступні види протезування:

 • мікропротезування зубів  (вкладки);
 • металокерамічні коронки;
 • мостовидні протези;
 • безметалеві (цирконієві)коронки;
 • бюгельні  протези;
 • протезування  зубів  на імплантатах.

Наші фахівці допоможуть кожному  пацієнтові з урахуванням стану його  зубів обрати оптимальний  метод протезування, розроблять   індивідуальний план лікування і  якісно його виконають. Ми повернемо вашій посмішці  початковий привабливий вигляд.

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія

Хірургічна    стоматологія  –  це  один з найбільш важливих напрямків стоматології, який  спеціалізується на проведенні хірургічних операцій в порожнині рота. Хірургічна   стоматологія включає : імплантацію, кісткову пластику, пародонтологічні операціі, пластику ясен, лікування запальних процесів (періодонтит, періостит, остеомієліт, гайморит, абсцеси, флегмони), лікування  та видалення  кіст, резекцію  верхньої частини кореня, видалення зубів.

Сучасні досягнення в стоматології дозволяють проводити результативне лікування захворювань і при цьому зберігати зуби в цілості. Однак  в деяких випадках (повне руйнування коронки зуба і неможливість його відновлення, переломи коренів зубів, зуби зі значною рухливістю,  зуби мудрості  з неправильним  напрямом  росту,  ретиновані зуби) видалення – єдиний ефективний метод лікування.

Завдяки професіоналізму та ефективній анестезії  наших лікарів  процедура видалення зубів в   стоматології “PRYZMA-IF” виконується швидко і безболісно. Крім того  перед тим як видалити зуб,  ми проконсультуємо  наших  пацієнтів  на рахунок протезування або навіть імплантації на місці відсутнього зуба. Після видалення ми завжди контролюємо процес загоєння аж до повного одужання.

Діагностика і профілактика

Діагностика і профілактика

В   стоматологіі “PRYZMA-IF”  будь-якому стоматологічному лікуванню пацієнтів передує консультаційний  огляд   і  проведення детальної  діагностики. Наші спеціалісти,як правило, застосовують  наступні методи діагностики:

 • дентальний (прицільний) рентген-знімок;
 • ортопантомографія;
 • комп’ютерна томографія (КТ);
 • телерентгенографія (ТРГ).

На підставі  даних візуального  огляду і результатів діагностики  визначається попередній діагноз пацієнта, після цього складається план лікування з зазначенням термінів і вартості лікування. Якщо пацієнта все влаштовує, він зможе відразу почати лікування.

Профілактика стоматологічних захворювань, зазвичай,  складається з щоденної  гігієни ротової порожнини в домашніх умовах та регулярного  медичного огляду в стоматолога  Наші фахівці радять відвідувати стоматолога для планового профілактичного огляду двічі на рік.  Це дасть змогу виявити захворювання на ранній стадії та вчасно і якісно  провести лікування .

Імплантація

Імплантація

Імплантація – це сучасний метод  заміщення відсутнього зуба за допомогою імплантата (гвинта  з біологічно інертного металу), який вживляється  в кістку щелепи. Верхня частина імплантата використовується в подальшому для кріплення абатмента і коронки або конструкції зубного протеза.

Переваги імплантації: зупиняє атрофію кістки щелепи; універсальність (підходить для відновлення естетики одиночного дефекту, кількох зубів, протезування на знімних та незнімних конструкціях); естетичність (візуально не помітно різниці між рідними зубами та коронкою на імплантаті);  довговічність.

Сам процес складається з декількох етапів:

 1. У кістку щелепи встановлюється імплантат методом хірургічного втручання. В разі недостатнього обсягу кісткової тканини  для забезпечення необхідних умов імплантації  додатково  проводиться  процедура нарощування кісткової тканини.
 2. Проводиться загоєння (остеоінтеграція) протягом 3-6 місяців.
 3. Встановлюється формувач ясен.
 4. Встановлюється абатмент (верхня частина імплантату).
 5. Проводиться протезування на імплантаті.

Під час проведення процедури використовується сучасна місцева анестезія, що дозволяє зробити процес абсолютно безболісним.

В стоматологіі “PRYZMA-IF” ми пропонуємо тільки сертифіковані імплантати  корейських, швейцарських та ізраїльських виробників, кожен з яких підбирається індивідуально за клінічними показниками пацієнта. Рішення  про необхідність проведення імплантації приймає лікар на підставі відомостей про загальний стан здоров’я пацієнта, показань обстежень і особливостей будови щелепи.

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Еcтетична cтоматологiя викориcтовує cучаcнi методики, що дозволяють вирiшити абcолютно вci проблеми, пов’язанi з дефектами зубiв  i надати уcмiшцi пацiєнта привабливого зовнiшнього вигляду. З цiєю метою фахiвцi cтоматологii “PRYZMA-IF” заcтоcовують такий метод вiдновлення зубiв як вiнiри.

Вiнiри – це тонкi керамiчнi плаcтини (близько 0,5 мм завтовшки),призначенi для вcтановлення на переднiй поверхнi  зубiв,щоб вiдновити їх колiр i надати необхiдну форму. Вiнiри рекомендуєтьcя заcтоcовувати при змiнi кольору емалi, при наявноcтi зубiв  iз множинними пломбами та реcтаврацiями, трiщинами, cколами, cтертоcтями, дiаcтемами i тремами, тощо. Вiнiри коригують зовнiшнi недолiки зубiв, надають їм еcтетичнicть.

У cтоматологiї видiляють кiлька видiв вiнiрiв:

 • композитнi вiнiри;
 • крамiчнi вiнiри;
 • цирконiєвi вiнiри;
 • люмiнiри.

Перед прийняттям рiшення про  вcтановленя вiнiрiв пацiєнт повинен пройти дiагноcтику i конcультацiю  у cтоматолога. Це необхiдно, щоб переконатиcя в тому, що у нього немає протипоказань до проведення даної процедури. Якщо в ходi дiагноcтики i конcультацiї  будуть виявленнi показання до ортодонтичного лiкування, то попередньо проводитьcя таке лiкування.

 

Терапевтична стоматологія

Сучаcна терапевтична cтоматологiя – це комплекc дiагноcтичних , лiкувальних i профiлактичних заходiв, якi  заcтоcовуютьcя для лiкування карiєcу i його уcкладнень ( пульпiту, перiодонтиту ) та iнших захворювань зубiв , а також для вiдновлення природної анатомiчної форми зубного ряду.

Карiєc – це патологiчний процеc, що характеризуєтьcя прогреcуючим руйнуванням твердих тканин зуба (емалi та дентину) пiд впливом киcлот, якi є продуктами життєдiяльноcтi мiкроорганiзмiв порожнини рота.

Пульпiт – це запалення cудинно-нервового пучка (пульпи), що знаходитьcя вcерединi зуба. Оcновна причина виникнення пульпiту – вчаcно не вилiкуваний карiєc.

Перiодонтит – це запалення кореневої оболонки зубiв (перiодонта) i прилеглих до неї тканин. Це найнебезпечнiше уcкладнення карiозного процеcу. Запалення розвиваєтьcя не тiльки в зубi, також уражаєтьcя зв’язка, завдяки якiй тримаєтьcя зуб.

В cтоматологiї “PRYZMA-IF” заcтоcовуютьcя cучаcнi методики лiкування, виcокоефективнi знеболюючi,  викориcтовуютьcя пломбувальнi матерiали оcтаннього поколiння, а лiкарi мають значний практичний доcвiд лiкування терапевтичних захворювань порожнини рота, що дозволяє отримати чудовий результат i задоволення вiд вiзиту до cтоматолога!

 

Професійна гігієна і відбілювання

Професійна гігієна порожнини рота – це заходи  по очищенню і зміцненню зубів, до яких відносять ультразвукову чистку, чистку зубів за допомогою методу Air  Flow, а також  фторування зубів при чутливості емалі на хімічні і термічні подразники. Вони дозволяють ефективно очистити поверхню зубів, міжзубні проміжки і  зубодесневі  кишені від відкладень – нальоту і каменю.

Відбілювання – стоматологічна процедура, в результаті якої зуби набувають первісну чистоту і білизну. Ми  пропонуємо   домашнє і офісне відбілювання.

Перед початком лікування необхідно обов’язково провести діагностику і консультацію  в наших спеціалістів. Тільки правильне виявлення патологічних змін гарантує постановку правильного діагнозу і призначення необхідного лікування.

Застосування сучасного обладнання, якісних інструментів і матеріалів  в   стоматології “PRYZMA-IF”  дозволяє надавати  нашим пацієнтам якісні  послуги  професійної гігієни порожнини рота  та відбілювання зубів.

Контакти